"
 1. Brotherhood 1. Sezon  -  2. Bölüm

  Brotherhood 1. Sezon 2. Bölüm izle

  720P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    16

  Brotherhood 1. Sezon 2. Bölüm izle, Sitemiz üzerinden Yabancı Dizileri Türkçe Altyazılı ve Türkçe Dublaj seçenekleri ile beraber HD olarak Tek Parça halinde seyredebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.
 1. Brotherhood

  Brotherhood

  IMDb : 7.2 3 Sezon8 Bölüm

      7.2   39

  Brotherhood Türkçe Altyazı izle, Bir Showtime eşsiz düzenlemesi olan Kardeşlik, Providence'daki Rhode Island İrlanda-Amerikan mahallesi olan "The Hill" olarak bilinen iki kardeşin hayatını sürdürüyor. Mahalle üzerindeki eller, karayolu eşitliği ve belirsiz anlaşmalar için eski dünya yöntemlerini ortaya koyuyor. Tommy Caffee (Jason Clarke), ağı ve nihai faydalarını sağlamak için dışarıda bulunan bir aile babası ve mahalle milletvekilidir. Suçlu kardeşi Mike (Jason Isaacs), kirli karaborsa kontrolünü ele geçirmek için "The Hill" e döndüğü zaman gerçeği ortaya çıkıyor. Kardeşliğin adı iki defa çekilirken değiştirildi, diğer iki isim ise: Down City ve The Hill. İyi seyirler dileriz.
  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: Brotherhood
  •  İlk Yayın Tarihi: 09.07.2006
  •  Bölüm Süresi: 60 Dakika
  •  Web Sitesi: http://www.sho.com/brotherhood
Background
15 - Reklamı Geç -
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Loading...
Yorum Alanı
"