"
 1. Fast and Furious: Spy Racers 1. Sezon  -  1. Bölüm

  Fast and Furious: Spy Racers 1. Sezon 1. Bölüm izle

  720P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    72

  Fast and Furious: Spy Racers 1. Sezon 1. Bölüm izle
 1. Fast and Furious: Spy Racers

  Fast and Furious: Spy Racers

  1 Sezon1 Bölüm

      153

  Fast and Furious: Spy Racers Türkçe Altyazı izle, Universal Pictures ve DreamWorks Animation, ilk bakışta görüntüleri yayınladı ve Universal'in milyarlarca dolarlık franchise'ını temel alan Netflix orijinal serisi Fast & Furious: Spy Racers'ın reklamını yaptı. Dizi Vin Diesel , Neal H. Moritz , Chris Morgan , Tim Hedrick ve Bret Haaland tarafından icra edildi ve 26 Aralık'ta Netflix'te tanıtıldı. Animasyon dizisinde Genç Tony Toretto, kuzeni Dom'un ayak izlerini takip ederken, arkadaşları ve arkadaşları bir devlet kurumu tarafından, dünya hakimiyetinde yer alan SH1FT3R adlı nefret dolu bir suç örgütü için ön cephe görevi gören seçkin bir yarış ligine sızmak üzere görevlendirildiklerinde takip ediyor. Hedrick ( DreamWorks Voltron Efsanevi Savunucusu ) ve Haaland ( DreamWorks All Hail King Julien ) yönetici yapımcı ve şovmen olarak hizmet vermektedir. Dizi aynı zamanda canlı aksiyonlu Hızlı ve Öfkeli film serisinde yapımcı olarak hizmet veren Diesel, Moritz ve Morgan tarafından icra edildi .
  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: Fast & Furious: Spy Racers
  •  İlk Yayın Tarihi: 26.12.2019
  •  Web Sitesi: https://www.netflix.com/title/80225085
Background
Sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Diziye alt kısımda bulunan Yorum sayfasından 1 adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 5 - 10 dakika sürebilir.
5 - Reklamı Geç -
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Loading...
Yorum Alanı
"