"
 1. Haikyuu!!: To the Top 1. Bölüm

  Haikyuu!!: To the Top 1. Bölüm izle

  720P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    80

  Haikyuu!!: To the Top 1. Bölüm izle
 1. Haikyuu!!: To the Top

  Haikyuu!!: To the Top

  IMDb : 8.2 1 Bölüm

      8.2   39

  Haikyuu!!: To the Top Türkçe Altyazı izle, Haikyuu'nun hesabı beni en çok korkutan şeydi. Her şey voleybol ama ateşli bir voleybol hayranı olmamasına rağmen ondan hiç bıkmadım. Hikaye, acilen voleybol oynaması ve tanrıça nesnesine benzeyen küçük bir çocuk olan Hinata Shoyo'yu izliyor. Her halükarda, Hinata'nın merkez okulunda voleybol ekibi yoktu, bu yüzden merkez okul hayatının büyük bir bölümünü bireysel olarak prova ederek yaktı ve geçen yıl, yoldaşları nedeniyle bir yarışmaya katılma seçeneğine sahipti. Kısa grubuna döndü. Mutlak ilk maçında Tobio Kageyama'ya (mahkemenin efendisi) karşı karşıya geldi ve adım attı. Shoyo, Kageyama'yı rakibi olarak ilan ettiğinde. Kaderin alacağı gibi, ikisi de son yıllarından sonra Karasuno Lisesi'nde sona erecek. Rakipler meslektaş olur. Karasuno Lisesi'ndeki voleybol ekibi, önceki şahsiyeti için üzgün bir bahane haline geldi, ancak Shoyo (Hız ve çılgın sivri) ve Kageyama (Son derece kesin fırlatır) gibi son derece yetenekli yeni gelenler tarafından, Milliyetlere doğru yola çıkarak fantezileri ile. Grup birlikte hazırlanmaya başladığında hikaye biraz şaşırtıcı olmaz. Bir rekabet grubunu takip ediyorlar, inanılmaz rakipleriyle karşılaşıyorlar ve kademeli olarak zirveye tırmanıyorlar. Her durumda, şovun en iyi parçası eşleşmelerin kaprisli ve aşırı olduğu anlamına gelir. Sizi her zaman kenarında tutar. Düzenleme, orijinal dakikaları parodiyle telafi etmeye çalışır.
  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: ハイキュー!!
  •  Bölüm Süresi: 24 Dakika
  •  Web Sitesi: http://www.j-haikyu.com/anime/
Background
Sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Diziye alt kısımda bulunan Yorum sayfasından 1 adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 5 - 10 dakika sürebilir.
5 - Reklamı Geç -
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Loading...
Yorum Alanı
"