"
 1. Katy Keene 1. Sezon  -  1. Bölüm

  Katy Keene 1. Sezon 1. Bölüm izle

  720P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    143

  Katy Keene 1. Sezon 1. Bölüm izle
 1. Katy Keene

  Katy Keene

  1 Sezon1 Bölüm

      180

  Katy Keene Türkçe Altyazı izle, KATY KEENE (20'ler), beşinci Ave'deki Lacy's Department mağazasında bireysel müşteri GLORIA GRANDBILT'i (40'lar) abartmak için ortak olarak çalışan, umut verici bir stil yaratıcısıdır. Katy, Ballroom klübünde GINGER LOPEZ olarak performans sergileyen bombalayan Broadway sanatçısı JORGE LOPEZ (20'li yaşlarda), düz arkadaşı JORGE LOPEZ (20'li yaşlarda) grubu ve yeni düz arkadaşı JOSIE MCCOY ( 20'li yaşlarda), Riverdale'den New York City'ye taşınan kişi. Alex'in kız kardeşi ALEXANDRA CABOT (20'ler) Josie'nin beklentilerini bastırırken, ALEXANDER CABOT III (20'li yaşlarda) bir metro istasyonunda meşgul olduğunu bulduğu ve Alex'in kız kardeşi ALEXANDRA CABOT'da (20'li yaşlarda) onu ezmeye çalıştığı zaman Josie'nin uzman bir vokalist olma hayali neredeyse kabul edildi Benzer şekilde Alex ile genç sanatçı arasında bir parlama yaşanmaya başlar. Gloria ve Jorge'nin arkadaşı PEPPER SMITH (20'li yaşlarda), görünüşte zengin ve iyi ilişkilendirilmiş bir genç sosyalist, Andy Warhol'un Fabrikasının yirmi birinci yüzyıla adaptasyonunu sağlama konusundaki düzenlemelerini bilmelerini sağlıyor, ancak paraları tükendiğinde bu planlar mahvoldu. Katy işteki bir ilerleme nedeniyle göz ardı edildikten sonra, sevgilisi KO (20'ler), bir uzman dövüşçü olarak bir mesleğin peşinden koşabilmesi için onunla Philadelphia'ya taşınıp taşınmayacağını soruyor. Çürümesi ve uzun ayrılık denemelerini tavsiye ettiği noktada, ona teklif ediyor...
  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: Katy Keene
  •  İlk Yayın Tarihi: 06.02.2020
  •  Web Sitesi: https://www.cwtv.com/shows/katy-keene/
Background
Sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Diziye alt kısımda bulunan Yorum sayfasından 1 adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 5 - 10 dakika sürebilir.
5 - Reklamı Geç -
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Loading...
Yorum Alanı
"