"
 1. Kyokou Suiri 1. Bölüm

  Kyokou Suiri 1. Bölüm izle

  720P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    193

  Kyokou Suiri 1. Bölüm izle
 1. Kyokou Suiri

  Kyokou Suiri

  1 Bölüm

      246

  Kyokou Suiri Türkçe Altyazı izle, 11 yaşındaki genç yaşta, Kotoko Iwanaga, on dört gün boyunca youkai tarafından çalındı ​​ve ruhuyla insan evrenleri arasında orta genç bir kişi olan "hanımefendiliğin İlahi Gücü" haline gelmesini istedi. doğru gözü ve sol bacağını harcamak. Halen, altı yıl sonra, youkai'nin sorunlarının aydınlatılmasını dilediği noktada, danışmanlık için Kotoko'ya doğru ilerliyorlar. Arada, 22 yaşındaki bir üniversite öğrencisinin Kurou Sakuragawa, yakın zamanda, ikisi bir kappa yaşadığında yalnız kaçtıktan sonra daha iyi olan yarısına son bir veda etti. Bunun onunla daha yakın olma fırsatı olduğunu düşünen Kotoko, derhal bir gün Kurou'ya gitmeyi planlayarak sırasını değiştiriyor. Olması gerektiği gibi, hızla Kurou için daha fazla bir şey olduğunu kabul eder. Bu bilgilerle, öbür dünya tarafından gösterilen farklı meselelerin çözülmesine yardım etmesini istemekte, aynı zamanda yakın zamanda keşfedilen suç ortağının uzun vadede duygularını yanıtlamasını diledi.
  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: 虚構推理
  •  İlk Yayın Tarihi: 11.01.2020
  •  Bölüm Süresi: 24 Dakika
  •  Web Sitesi: http://kyokousuiri.jp/
Background
Sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Diziye alt kısımda bulunan Yorum sayfasından 1 adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 5 - 10 dakika sürebilir.
15 - Reklamı Geç -
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Loading...
Yorum Alanı
"