"
 1. Nekopara 1. Bölüm

  Nekopara 1. Bölüm izle

  720P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    51

  Nekopara 1. Bölüm izle
 1. Nekopara

  Nekopara

  1 Bölüm

      58

  Nekopara Türkçe Altyazı izle, Kashou Minaduki, fantazileri olan bir genç. Şaşırtıcı bir süre boyunca, ailesine göre uzakta, özel olarak yapması gereken hazırlıkları yaptı. Bir gün bu durumun altında tutulması gereken çok şey olduğu ortaya çıktı ve Kashou, birdenbire, son zamanlarda parlak, yeni bir ekmek mutfağı olan La Soleil'e taşındı. Şaşırtıcı bir şekilde, her durumda, yaklaşık geçersiz ekmek mutfağının içinde iki devasa teslimat kutusu var - ve pop pop iki kedi kız! NEKOPARA Cilt. 1 fevkalade derecede saçma bir anime tarzı patlama ile başlar ve komik bir şekilde ilerler. Her halükarda, bu görsel roman için temel blok başı şakalarından başka bir dünya olduğunu keşfetmekten şüphe duyabilirsiniz. Bu kedi kızlarla aranjman nedir? NEKOPARA bölgesinde tam anlamıyla garip bir şey yok. Açıkçası, kedi kızları düzenli olarak insanlar arasında yaşar ve sıklıkla evcil hayvan, işçi veya duygusal suç ortağı olarak kabul edilir. İnsanların kedi kızlarıyla olan bağlantıları ne olursa olsun, kahramanın tüm bunları tipik olarak kabul eden bir sorunu olduğu görülmesine rağmen açıkça kabul ediliyor. Çok fazla benzeyen insanlara bakmalarına rağmen, örneğin çılgınca oyuncaklara pençelemek ya da balık ve kedi uçları üzerinde sallanmak gibi birçok kedi karakterine sahipler. Oldukça garip, ilginç bir nokta, öyle ki henüz Vol bitmeden önce neredeyse "tipik" hale geliyor. 1. Kashou ve beklenmedik iki kız arkadaşı personeli olan Chocola ve Vanilla arasındaki talihsizlikler gerçekten normal olarak başladı. Burada, aniden iki ailenin evcil hayvanlarının ortaya çıkması durumunda, başkaları olmadan tamamen dışarı çıkacak şekilde düzenlenmiş bir kişi var! Kullanıcıların tüm arayüzleri gördükleri gibi, özlerinin ne kadar olumlu ve kabul edilebilir olduğunu algılamak zor. Ne olursa olsun, hikaye ilerler ve sorunlar giderek kısmen dolaşmış şekilde gelişir. Bunun görsel kitapların potansiyel bir düzenlemesinin ilki olmasına rağmen, aynı şekilde yüksek bir notta sona ermektedir. Bu açıkça, uçurum sahiplerinden üstündür; farklı başlıklar kullanılmaya elverişlidir.
  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: ネコぱら
  •  İlk Yayın Tarihi: 09.01.2020
  •  Web Sitesi: https://nekopara-anime.com/ja/
Background
Sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Diziye alt kısımda bulunan Yorum sayfasından 1 adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 5 - 10 dakika sürebilir.
15 - Reklamı Geç -
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Loading...
Yorum Alanı
"