"
 1. Plunderer 1. Bölüm

  Plunderer 1. Bölüm izle

  720P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    740

  Plunderer 1. Bölüm izle
 1. Plunderer

  Plunderer

  2 Bölüm

      308

  Plunderer Türkçe Altyazı izle, Sözde "Sayılar" ın emrettiği bir distopya dünyasında, her insan kendi yaşamı ile tanımlanmış herhangi bir sayıyı karakterize edebilen kendi "Çek" ile işaretlenmiş karakterlerine sahip olacaktır. Kişilerin kendileri tarafından verilmiş bir şekilde ayrılması veya övgüleri ölçmesi olabilirse, bu Sayı sıfıra düştüğünde onları çukura götürebilir. Alcian programının 305 yılında, Hina, Sayısı sıfıra düşürülen Annesinin Efsanevi Kırmızı Baron'u taramak için çok önemli bir şey edindi. Deneyiminde, inanılmaz düşük bir sayıma sahip olduğu için bir vahşet olarak bilindiği için, kişiliğini örtmeye çalışan Licht adında yarı gizlenmiş bir kılıç ustasıyla tanışır.
  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: プランダラ
  •  İlk Yayın Tarihi: 01.01.2020
  •  Web Sitesi: http://plunderer-info.com/
Background
Sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Diziye alt kısımda bulunan Yorum sayfasından 1 adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 5 - 10 dakika sürebilir.
15 - Reklamı Geç -
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Loading...
Yorum Alanı
"