"
Arşivler: Diziler
Home for Christmas
İncele
Home for Christmas
Home for Christmas Türkçe Altyazılı izle, Bir kadın gemiye çıkmak üzere olan bir askere aşık olur ve annesi kocasını aktif görevde öldürdüğünde hissettiği şeye benzer bir şekilde gönül yarasını almak ister, bu yüzden anne kızını romantizmi bitirmesi için ikna etmeye çalışır.
 • 2019
  • 142
  • 0
  Katy Keene
  İncele
  Katy Keene
  Katy Keene Türkçe Altyazı izle, KATY KEENE (20'ler), beşinci Ave'deki Lacy's Department mağazasında bireysel müşteri GLORIA GRANDBILT'i (40'lar) abartmak için ortak olarak çalışan, umut verici bir stil yaratıcısıdır. Katy, Ballroom klübünde GINGER LOPEZ olarak performans sergileyen bombalayan Broadway sanatçısı JORGE LOPEZ (20'li yaşlarda), düz arkadaşı JORGE LOPEZ (20'li yaşlarda) grubu ve yeni düz arkadaşı JOSIE MCCOY ( 20'li yaşlarda), Riverdale'den New York City'ye taşınan kişi. Alex'in kız kardeşi ALEXANDRA CABOT (20'ler) Josie'nin beklentilerini bastırırken, ALEXANDER CABOT III (20'li yaşlarda) bir metro istasyonunda meşgul olduğunu bulduğu ve Alex'in kız kardeşi ALEXANDRA CABOT'da (20'li yaşlarda) onu ezmeye çalıştığı zaman Josie'nin uzman bir vokalist olma hayali neredeyse kabul edildi Benzer şekilde Alex ile genç sanatçı arasında bir parlama yaşanmaya başlar. Gloria ve Jorge'nin arkadaşı PEPPER SMITH (20'li yaşlarda), görünüşte zengin ve iyi ilişkilendirilmiş bir genç sosyalist, Andy Warhol'un Fabrikasının yirmi birinci yüzyıla adaptasyonunu sağlama konusundaki düzenlemelerini bilmelerini sağlıyor, ancak paraları tükendiğinde bu planlar mahvoldu. Katy işteki bir ilerleme nedeniyle göz ardı edildikten sonra, sevgilisi KO (20'ler), bir uzman dövüşçü olarak bir mesleğin peşinden koşabilmesi için onunla Philadelphia'ya taşınıp taşınmayacağını soruyor. Çürümesi ve uzun ayrılık denemelerini tavsiye ettiği noktada, ona teklif ediyor...
  • 2020
   • 180
   • 0
   Fast and Furious: Spy Racers
   İncele
   Fast and Furious: Spy Racers
   Fast and Furious: Spy Racers Türkçe Altyazı izle, Universal Pictures ve DreamWorks Animation, ilk bakışta görüntüleri yayınladı ve Universal'in milyarlarca dolarlık franchise'ını temel alan Netflix orijinal serisi Fast & Furious: Spy Racers'ın reklamını yaptı. Dizi Vin Diesel , Neal H. Moritz , Chris Morgan , Tim Hedrick ve Bret Haaland tarafından icra edildi ve 26 Aralık'ta Netflix'te tanıtıldı.Animasyon dizisinde Genç Tony Toretto, kuzeni Dom'un ayak izlerini takip ederken, arkadaşları ve arkadaşları bir devlet kurumu tarafından, dünya hakimiyetinde yer alan SH1FT3R adlı nefret dolu bir suç örgütü için ön cephe görevi gören seçkin bir yarış ligine sızmak üzere görevlendirildiklerinde takip ediyor. Hedrick ( DreamWorks Voltron Efsanevi Savunucusu ) ve Haaland ( DreamWorks All Hail King Julien ) yönetici yapımcı ve şovmen olarak hizmet vermektedir. Dizi aynı zamanda canlı aksiyonlu Hızlı ve Öfkeli film serisinde yapımcı olarak hizmet veren Diesel, Moritz ve Morgan tarafından icra edildi .
   • 2019
    • 153
    • 0
    V Wars
    İncele
    V Wars
    V Wars Türkçe Altyazı izle, Luther Swann, iklim değişikliğinden dolayı buz erimesinde virüs salındığında bir korku dünyasına giriyor. Bu hastalık, en iyi arkadaşı Michael Fayne'yi açlığı olan insan kanıyla beslenen katil bir avcıya dönüştürüyor. Hastalık yayıldıkça ve daha fazla insan değiştikçe, toplum normal insanları bu vampirlerin çoğuna karşı koyarak kamplara dönüşüyor. Neler olup bittiğini anlamak için zamana karşı yarışırken Fayne, vampirlerin devrime ve yeni bir seçime kadar güçlü bir yeraltı lideri haline geldi.
    • 2019
     • 83
     • 0
     Star Trek: Picard
     İncele
     Star Trek: Picard
     Star Trek: Picard Türkçe Altyazı izle, Arsa tamamladı. Star Trek: The Next Generation (1987) 'in takip dizisi olarak tanımlandı ve hayatının bir sonraki bölümünde Kaptan Jean-Luc Picard (Sir Patrick Stewart)' a odaklandı.
     • 2020
      • 103
      • 0
      Plunderer
      İncele
      Plunderer
      Plunderer Türkçe Altyazı izle, Sözde "Sayılar" ın emrettiği bir distopya dünyasında, her insan kendi yaşamı ile tanımlanmış herhangi bir sayıyı karakterize edebilen kendi "Çek" ile işaretlenmiş karakterlerine sahip olacaktır. Kişilerin kendileri tarafından verilmiş bir şekilde ayrılması veya övgüleri ölçmesi olabilirse, bu Sayı sıfıra düştüğünde onları çukura götürebilir. Alcian programının 305 yılında, Hina, Sayısı sıfıra düşürülen Annesinin Efsanevi Kırmızı Baron'u taramak için çok önemli bir şey edindi. Deneyiminde, inanılmaz düşük bir sayıma sahip olduğu için bir vahşet olarak bilindiği için, kişiliğini örtmeye çalışan Licht adında yarı gizlenmiş bir kılıç ustasıyla tanışır.
      • 2020
       • 287
       • 0
       Kyokou Suiri
       İncele
       Kyokou Suiri
       Kyokou Suiri Türkçe Altyazı izle, 11 yaşındaki genç yaşta, Kotoko Iwanaga, on dört gün boyunca youkai tarafından çalındı ​​ve ruhuyla insan evrenleri arasında orta genç bir kişi olan "hanımefendiliğin İlahi Gücü" haline gelmesini istedi. doğru gözü ve sol bacağını harcamak. Halen, altı yıl sonra, youkai'nin sorunlarının aydınlatılmasını dilediği noktada, danışmanlık için Kotoko'ya doğru ilerliyorlar. Arada, 22 yaşındaki bir üniversite öğrencisinin Kurou Sakuragawa, yakın zamanda, ikisi bir kappa yaşadığında yalnız kaçtıktan sonra daha iyi olan yarısına son bir veda etti. Bunun onunla daha yakın olma fırsatı olduğunu düşünen Kotoko, derhal bir gün Kurou'ya gitmeyi planlayarak sırasını değiştiriyor. Olması gerektiği gibi, hızla Kurou için daha fazla bir şey olduğunu kabul eder. Bu bilgilerle, öbür dünya tarafından gösterilen farklı meselelerin çözülmesine yardım etmesini istemekte, aynı zamanda yakın zamanda keşfedilen suç ortağının uzun vadede duygularını yanıtlamasını diledi.
       • 2020
       • 24
       • 225
       • 0
       Nekopara
       İncele
       Nekopara
       Nekopara Türkçe Altyazı izle, Kashou Minaduki, fantazileri olan bir genç. Şaşırtıcı bir süre boyunca, ailesine göre uzakta, özel olarak yapması gereken hazırlıkları yaptı. Bir gün bu durumun altında tutulması gereken çok şey olduğu ortaya çıktı ve Kashou, birdenbire, son zamanlarda parlak, yeni bir ekmek mutfağı olan La Soleil'e taşındı. Şaşırtıcı bir şekilde, her durumda, yaklaşık geçersiz ekmek mutfağının içinde iki devasa teslimat kutusu var - ve pop pop iki kedi kız! NEKOPARA Cilt. 1 fevkalade derecede saçma bir anime tarzı patlama ile başlar ve komik bir şekilde ilerler.Her halükarda, bu görsel roman için temel blok başı şakalarından başka bir dünya olduğunu keşfetmekten şüphe duyabilirsiniz. Bu kedi kızlarla aranjman nedir? NEKOPARA bölgesinde tam anlamıyla garip bir şey yok. Açıkçası, kedi kızları düzenli olarak insanlar arasında yaşar ve sıklıkla evcil hayvan, işçi veya duygusal suç ortağı olarak kabul edilir. İnsanların kedi kızlarıyla olan bağlantıları ne olursa olsun, kahramanın tüm bunları tipik olarak kabul eden bir sorunu olduğu görülmesine rağmen açıkça kabul ediliyor. Çok fazla benzeyen insanlara bakmalarına rağmen, örneğin çılgınca oyuncaklara pençelemek ya da balık ve kedi uçları üzerinde sallanmak gibi birçok kedi karakterine sahipler.Oldukça garip, ilginç bir nokta, öyle ki henüz Vol bitmeden önce neredeyse "tipik" hale geliyor. 1. Kashou ve beklenmedik iki kız arkadaşı personeli olan Chocola ve Vanilla arasındaki talihsizlikler gerçekten normal olarak başladı. Burada, aniden iki ailenin evcil hayvanlarının ortaya çıkması durumunda, başkaları olmadan tamamen dışarı çıkacak şekilde düzenlenmiş bir kişi var! Kullanıcıların tüm arayüzleri gördükleri gibi, özlerinin ne kadar olumlu ve kabul edilebilir olduğunu algılamak zor. Ne olursa olsun, hikaye ilerler ve sorunlar giderek kısmen dolaşmış şekilde gelişir. Bunun görsel kitapların potansiyel bir düzenlemesinin ilki olmasına rağmen, aynı şekilde yüksek bir notta sona ermektedir. Bu açıkça, uçurum sahiplerinden üstündür; farklı başlıklar kullanılmaya elverişlidir.
       • 2020
        • 56
        • 0
        Pet (2020)
        İncele
        Pet (2020)
        Pet (2020) Türkçe Altyazılı izle, İnsanların zihnine girip anılarını kontrol edebilecek insanlar var. Bu güç, gizemleri ve vakaları yok etmek ya da daha da kötüsü, suikast yapmak için kullanılır. Sözü edilen gücün potansiyeli, insanların aklını tahrip edebilecek kadar güçlüdür, ancak geri tepebilir ve kendi kalbini yiyebilir. Buna karşılık olarak, zincirler birbirlerinin zayıf ve tehlikeli kalbini kilitlemek ve korumak için kullanılır. Birinin büyüyen korkusundan ve küçümsemesinden, buna bağlı olarak "Evcil Hayvan" olarak adlandırılırlar.
        • 2012
        • 22
        • IMDb 6
        • 64
        • 0
        Isekai Quartet 2nd Season
        İncele
        Isekai Quartet 2nd Season
        Isekai Quartet 2nd Season Türkçe Altyazı izle, Isekai Quartet, Re: Zero, Evil Tanya Saga, Overlord ve KonoSuba karakterlerinin kırmızı düğmeye basılarak başka bir dünyaya taşındığı bir anime. Orada liseye gidiyorlar ve epizodik maceralar başlıyor. Maceraların bir kısmı, bir sınıf temsilcisi, bir saha gezisi (her zaman stereotipik plaj bölümü içeren), bir yetenek şovu ve daha fazlasını içerir.
        • 2019
        • 12
        • IMDb 6.6
        • 76
        • 0
        Haikyuu!!: To the Top
        İncele
        Haikyuu!!: To the Top
        Haikyuu!!: To the Top Türkçe Altyazı izle, Haikyuu'nun hesabı beni en çok korkutan şeydi. Her şey voleybol ama ateşli bir voleybol hayranı olmamasına rağmen ondan hiç bıkmadım. Hikaye, acilen voleybol oynaması ve tanrıça nesnesine benzeyen küçük bir çocuk olan Hinata Shoyo'yu izliyor. Her halükarda, Hinata'nın merkez okulunda voleybol ekibi yoktu, bu yüzden merkez okul hayatının büyük bir bölümünü bireysel olarak prova ederek yaktı ve geçen yıl, yoldaşları nedeniyle bir yarışmaya katılma seçeneğine sahipti.Kısa grubuna döndü. Mutlak ilk maçında Tobio Kageyama'ya (mahkemenin efendisi) karşı karşıya geldi ve adım attı. Shoyo, Kageyama'yı rakibi olarak ilan ettiğinde. Kaderin alacağı gibi, ikisi de son yıllarından sonra Karasuno Lisesi'nde sona erecek. Rakipler meslektaş olur. Karasuno Lisesi'ndeki voleybol ekibi, önceki şahsiyeti için üzgün bir bahane haline geldi, ancak Shoyo (Hız ve çılgın sivri) ve Kageyama (Son derece kesin fırlatır) gibi son derece yetenekli yeni gelenler tarafından, Milliyetlere doğru yola çıkarak fantezileri ile. Grup birlikte hazırlanmaya başladığında hikaye biraz şaşırtıcı olmaz. Bir rekabet grubunu takip ediyorlar, inanılmaz rakipleriyle karşılaşıyorlar ve kademeli olarak zirveye tırmanıyorlar. Her durumda, şovun en iyi parçası eşleşmelerin kaprisli ve aşırı olduğu anlamına gelir. Sizi her zaman kenarında tutar. Düzenleme, orijinal dakikaları parodiyle telafi etmeye çalışır.
        • 2019
        • 24
        • IMDb 8.2
        • 39
        • 0
        El Embarcadero
        İncele
        El Embarcadero
        El Embarcadero Türkçe Altyazı izle, Kocası Oscar'ın intiharıyla sarsılan mimar Alexandra ölümün ardından kocasının Veronica isminde başka bir kadınla ilişkisi olduğunu, hatta çocuk yaptıklarını keşfeder. Bunun üzerine sahte bir isimle Veronica'ya yaklaşıp arkadaş olarak kocasının ikili hayatının gizemini çözmeye karar verir ve bir soruya cevap arar: O gece Oscar neden intihar etti? La Casa de Papel’in yaratıcısı olan Álex Pina'nın yeni dizisinde yine La Casa de Papel dizisinden Profesör rolüyle tanıdığımız Alvaro Morte'nin başrolde. İyi seyirler dileriz.
        • 2019
        • 50
        • IMDb 7.1
        • 802
        • 0
        The Umbrella Academy
        İncele
        The Umbrella Academy
        The Umbrella Academy Türkçe Altyazı izle, Luther (Tom Hopper), Diego (David Castañeda), Allison (Emmy Raver-Lampman), Klaus (Robert Sheehan), Vanya (Ellen Page) ve Beş Numara (Aidan Gallagher), evlat edinen babalarının ölümüyle bir araya getirildi. Colm Feore) bu seride My Chemical Romance'ın Gerard Way'in çizgi romanlarına ve grafik romanlarına dayanmaktadır. İyi seyirler dileriz.
        • 2019
        • 60
        • IMDb 7.7
        • 44
        • 0
        After Life
        İncele
        After Life
        After Life Türkçe Altyazı izle, Ricky Gervais'i bir dul olarak yarattı, yönetti ve başrol oynadı, sonuçları ne olursa olsun, bu kara komedide dünyayı cezalandırmak için istediği her şeyi söylemeye ve yapmaya karar verdi. İyi seyirler dileriz.
        • 2019
        • 30
        • IMDb 7.8
        • 45
        • 0
        The Crown
        İncele
        The Crown
        The Crown Türkçe Altyazı izle, Kraliçe II. Elizabeth'in (Claire Foy) yükselişi, 1947'deki düğününden günümüze kadar altı mevsim yayınlanması planlanan dizide güncellendi. İyi seyirler dileriz.
        • 2016
        • 52
        • IMDb 8.1
        • 61
        • 0
        Euphoria (2019)
        İncele
        Euphoria (2019)
        Euphoria (2019) Türkçe Altyazı izle, Aynı adı taşıyan İsrail dizisine dayanan genç drama, 17 yaşındaki uyuşturucu bağımlısı Rue (Zendaya), 17 yaşındaki uyuşturucu bağımlısı, okul, aşk, arkadaşlık, seks ve uyuşturucularla ilgilenen bir grup genç hakkında. İyi seyirler dileriz.
        • 2019
        • 53
        • IMDb 7.9
        • 58
        • 0
        Dark
        İncele
        Dark
        Dark Türkçe Altyazı izle, İki küçük çocuğun kaybolmasının iki katın hayatını çözdüğü ve dört aile arasında bağlantıları kopardığı bir Alman kasabasında bulunuyor. Hikaye, saat süren on sahnede, 1986'da benzer bir şehre geri bağlanan dünya dışı bir rüzgarı ele alıyor. Düzenleme, hibe kazanan şovmen Baran Bo Odar ve Jantje Friese tarafından yapıldı.
        • 2017
        • 53
        • IMDb 8
        • 63
        • 0
        Outlander
        İncele
        Outlander
        Outlander Türkçe Altyazı izle, Evli II. Dünya Savaşı hemşiresi Claire Randall (Caitriona Balfe), Outlander serisinin Diana Gabaldon tarafından uyarlanmasında Jamie Fraser (Sam Heughan) ile tanıştığı 1743. Yüzyıl İskoçya'ya gider. İyi Seyirler dileriz.
        • 2014
        • 60
        • IMDb 7.3
        • 208
        • 0
        "